AMELIYATA GIRERKEN OKUNACAK DUA DINIMIZ ISLAM TEMEL AçıKLAMASı

ameliyata girerken okunacak dua dinimiz islam Temel Açıklaması

ameliyata girerken okunacak dua dinimiz islam Temel Açıklaması

Blog Articleameliyata giren hastaya okunacak yakarış, ameliyata girene okunacak dua, ameliyata girerken okunacak yakarış Bu kategoride arazi düzlük Ezan okunana kadar mı niyetlenilir yoksa imsak vakti mi kafalıklı makalemızı da okumanızı salık ederiz.

Arkadasim cumartesi gunu beyninden işler olacak Allahim muavinsi ol evgin sifalar ver yarabbim arkadaşlar allqh rizasi karınin sizlern duasını da bklym:(

Yarın dayım cerrahi müdahale olacak o bizim her şeyimiz ata sağlıksız Tanrı rızası bağırsakin yakarış edin işler riskli 2.bucuk yaşlarında kızı var dua edenlerden Tanrı’ım razı olsun

Yorumlarda markaların ticari rağbetını zedeleyici, karalayıcı ve herhangi bir şekilde ticari zarara vadi harisabilecek yorumlar onaylanmayacak ve silinecektir.

بِسْمِ اللهِ وَلَجْنَا، وَ بِسْمِ اللهِ خَرَجْنَا، وَعَلَى رَبِّنَا تَوَكَّلْنَا

Senden başkası şifa yaratamaz. Yalnızca senin şifan mevcuttur. Bu parasız olan İnternet sitesi kuluna da mevcut hastalığından hiçbir zerre kalmayacak şekilde şifalar atıfet eyle.

Tanrı rızası bâtınin ameliyata girecek olan ahmet bahir amcamiza dua edelim Tanrı cumlenizden razı olsun

akarsu an abim acik sadır ameliyatina girdi lütfen onun sinein yakarış edin ben tum pestil olanlara dua ediyorum Cenabıhak onaylama etsin.

Oğlumun böbreğinin 1 tanesi allıkıyorlar timor var ne olabilir ihvan dualarınızı kusurlu etmeyin

Bir dahaki sefere değerlendirme yapmış olduğumda kullanılmak üzere hamleı, elektronik posta adresimi ve web kent adresimi buraya tıklayın bu tarayıcıevet kaydet.

Resulullahın; namaz getirince size selam vermesi ve Allahtan mevhibelanmanızı dilemesine vesile olan salavat(Ebu Hureyre r.a.’dan rivayetle)

Aynı şekilde bir markaya yönelik promosyon veya reklam lakinçlı yorumlar da onaylanmayacak ve silinecek yorumlar kategorisindedir. Sair tek siteden allıkınan linkler Haberturk.com versiyon sayfalarında paylaşılamaz.

Yavrum bir kaç zaman sonra geniz hitit ve bademcik ameliyatina girecek.Allah rizasi sinein herkesten dua dileme ediyorum.rabbim tum hastalara sifa versin insAllah…oglumun siktirici berke…

Benimde babam yani kayınpederim anlayış faaliyetlerına hileınacak simdi… Ne olabilir babam süresince dua edelim… Kimin duasının ikrar olacağını Tanrı bilir… Belki sizin dualarınızla operasyonımız balkı geçer

Report this page